Koszyk

Country, region and language selection

International websites

Europe

Americas / Oceania

Africa and Middle East

Asia / Pacific

Specjalista ds. BHP/PPOŻ/Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: Warszawa Zachód

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie: Specjalista ds. BHP/ Inspektor PPOŻ/Specjalista ds. Ochrony Środowiska (wymaganym jest posiadanie uprawnień Specjalisty ds. BHP i co najmniej jednej z dwóch pozostałych kompetencji)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do podroży służbowych
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość MS Office
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy i analitycznego myślenia
  • Systematyczność, dokładność, sumienność, cierpliwość, odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, związanym z obsługą w branży technicznej
  • Praktyczna znajomość prawa w obejmowanym zakresie obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Przeprowadzanie szkoleń wstępnych w dziedzinie BHP
  • Udział w postępowaniach powypadkowych w pracy, w drodze oraz opracowywanie niezbędnych wniosków i dokumentacji
  • Prowadzenie rejestrów dotyczących wypadków przy pracy, w drodze, stwierdzonych chorób zawodowych
  • Koordynowanie badań środowiska pracy i opracowywanie niezbędnych dokumentów
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego
  • Doradztwo w zakresie stosowania przepisów oraz zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Inicjowanie różnych form popularyzacji problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ergonomii
  • Kontrola i doradztwo w zakresie przestrzegania  Zapewnienie konserwacji oraz naprawy urządprzeciwpożarowych wymagań techniczno-budowlanych, instalacyjnych i technologicznych, wyposażenia budynku w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnicezeń przeciwpożarowych i gaśnic
  • Doradzanie w zakresie przygotowania budynku, terenu do prowadzenia akcji ratowniczej, ewakuacji
  • Edukowanie i szerzenie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa pożarowego wśród pracowników
  • Prowadzenie sprawozdawczości w zakresie korzystania ze środowiska, wytwarzania odpadów, opakowań
  • Dbałość o zapewnienie realizowania wymagań w zakresie ochrony środowiska w, tym segregacji odpadów i właściwego ich przechowywania i utylizowania

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • Pracę w młodym, zgranym zespole
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (cały etat)

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • bony świąteczne
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • program rekomendacji pracowników

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kadry@ksb.pl